آپشن

مدیریت ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
آپشن

مالکان خودروهای سواری گروه سایپا می‌توانند با مراجعه به تعمیرگاههای \r\nمرکزی سایپا و نمایندگی‌های منتخب، ضمن خرید و نصب اقلام آپشن، از گارانتی \r\nاین قطعات نیز برخوردار شوند.

به گزارش روابط عمومی سایپایدک، بزرگترین مزیت نصب آپشن در نمایندگی‌های مجاز سایپا، برخورداری  قطعات آپشن از گارانتی و برقراری گارانتی خودرو می‌باشد؛ ضمن اینکه این قطعات همگی استاندارد بوده و از اعتبار بالایی برخوردارند. علاوه بر این کیفیت قطعات آپشن ارائه شده همگی مورد تایید مهندسی و کیفیت سایپایدک قرار گرفته است.

یکی از نیازهای مشتریان، تامین اقلام با کیفیت آپشن بوده تا گارانتی خودروی آنها را تحت الشعاع قرار ندهد. لذا سایپایدک بنا بر سیاست تامین خواسته مشتریان و حرکت در مسیر خواسته‌های مشتری، اقدام به نصب قطعات آپشن در مراکز مجاز خود نموده است.

بنابراین گزارش، مشتریانی که برای نصب آپشن به نمایندگی‌‌ها مراجعه می‌کنند با تنوع بالا در محصولات روبرو هستند ضمن اینکه قیمت‌ها نیز رقابتی و متناسب با کیفیت محصولات است. همچنین اکثر محصولاتی که ارائه می‌شوند انحصاری هستند.

همچنین به منظور رفاه حال مشتریان، امکان نصب سفارشی قطعات برای خودرو مشتری وجود دارد به این معنا که بر اساس سفارش مشتری، می‌توان قطعه‌ای را به صورت ویژه تهیه کرد.
در این راستا نمایندگی مجاز سایپا علی اکبر رحمانی مفتخر به دریافت کد آپشن از شرکت محترم سایپا یدک می باشد.
برای اطلاع بیشتر از آپشن های موجود در نمایندگی رحمانی با شماره تلفن 33459050 داخلی 16 تماس حاصل فرمایید.

کلمات کلیدی:

نظرات کاربراناگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
* نظر هایی كه حاوی توهین است، منتشر نمی شود.
* لطفا از نوشتن نظر های خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.